Ordu Web Tasarım Hizmetleri

E TİCARET

E-TİCARET 

E-Ticaret Sistemi Özel Çözümler Üretmelisiniz.Bu sistemi kullanırken paketlere bağlı kalmak bazen sizi sınırlayabilmektedir.Buna mecbur değilsiniz.Satış siteniz için tasarım,yazılım,sunucu,teknik destek veya diğer özel hizmetleri satın alabilirsiniz.
E-Ticaret sitesi sistemleri için sunduğumuz özel çözümleri sizlere kısaca açıklayalım.
 
Tasarım
 
Alışveriş siteniz için size özel arayüz tasarımı hazırlayarak sitenize giren müşterilerinizi renk ve tarzı ile uyumlu hoş ferah.akılda kalıcı bir arayüz ile karşılamanıza destek oluyoruz.

 Yazılım
 
Satış sitenizin ihtiyacı olan ve satış hacminizi yükseltecek size özel yazılım çözümlerimizi talep edebilirsiniz.Hazırlayacağımıza size özel yazılımlarla daha hızlı ve daha çok satış haçmine ulaşacağınızdan emin olabilirsinz.
Kurumunuzun ihtiyaç duyduğu veya satış hacminizi yükseltecek özel yazılım çözümleri talep edin. Hazırlanan özel yazılımlarınız ile daha hızlı ve daha çok satış hacmine ulaşacağınız bir alışveriş sitesine sahip olun.

Sunucu
 
E-ticaret siteniz için size özel sunucularımızda barındırma hizmetinizin güvenli ve 7/24 teknik destekli ayrıca bağlantı hızı, güvenliği ve performansı ile tüm sınırlamaları ortadan kaldırıyoruz.

bilgi@orduwebtasarim.net

Mail 7x24 Destek

0553 423 16 55

Whatsapp 7x24 Destek

0553 423 16 55

Hafta içi 09:00-18:00