Ordu Web Tasarım Hizmetleri

WEB TASARİM NEDİR VE NASIL OLMALIDIR?

WEB TASARİM NEDİR VE NASIL OLMALIDIR?

Web Sitesi Yaptırmak İstiyorum Fakat Nereden Başlayacağımı Bilmiyorum?

 Siz de böyle diyorsanız Makalemi okumanızı öneriyorum. Tecrübelerimizi ve sizin için bir kaç öneriyi faydalı olmak umuduyla sizlerle paylaşıyorum..

Yaptırmak istediğiniz web sitesinin önce amacını ve kendi zevkinize uygun olabilecek ara yüzünü belirlemelisiniz daha sonra web tasarım şirketine isteklerinizi detaylı anlatmalısınız.

KİŞİSEL BİR WEB SİTESİMİ İSTİYORSUNUZ 

Önce web siteniz Kişisel bir sitemi olacak ;Eğer kişisel bir web sitesi tercihiniz ise kesinlikle tasarımınız size özgü olması için kişsel tercihlerinizi iyi ifade etmelisiniz. Sizi yansıtacak ve sizi ifade edecek olan bir tasarım ile özgün içeriklerin paylaşılması amacınıza uygun bir vizyon oluşturacaktır. Böyle kişisell web siteniz sizi herkesten bir adım öne taşıyacaktır.

Kişisel web sayfalarının kullanımı, kurumsal web sayfalarından yani şirket,kuruluş veya kuruma ait içerikler üretmekten ziyade kişisel size ait,özgün içerikler barındırmak üzere oluşturulan web sayfalarıdır. Kişisel web sayfaları genellikle ortak ilgi alanlarına sahip insanlar için bilgilendirme, akademik bilgi, eğlence veya diğer insanlarla sosyal ağ oluşturmak için kullanılabilmektedir.  Bu tarz web sayfalarında kişisel becerilerini, deneyimlerini, kariyer pazarlaması için özgeçmiş ekleyerek size özel yetenekleriniz,resimlerişiirler,yazılar paylaşabilir hobilerinizi gelire çevirebilirsiniz.Ayrıca akademik makaleler,etkinlik duyuruları ,gezilerinizi paylaşabilirsiniz.

Kurumsal bir sistem kurdunuz ise ,üretici iseniz,firmaniz,ürünleriniz ve hizmetlerinizi tanıtabilir ve kendiniz iyi ifade ederek tanınırlık bilinirlik elde edebilirsiniz

Kurumsal Firma için hazırlanacak kurumsal web siteniz hedef kitlenizin sizleri en iyi anlayabileceği ,sektörünüzle uyumluiçerik be görsellerle tamamlanmış,kurumsal kimliğinizine bir şekilde ifade edebilecek,sektörünüzün özelliklerini barındıran bir kurumsal web sitesi tasarımı olmalıdır.

Örnek ,siz bir diş hekimisiniz ve kliniğiniz için detaylı bir web tasarım istiyorsunuz.Ve mesleğinizin özelliklerini ve yaptığınız işi hem yurt içinde hem yurt dışında tanıtabilecek etkili bir olmasını istiyor olabilirsiniz.Web sitenizde dil seçenekleri ile içerikleriniz okunurluğunu geniş perspektife yayabilirsiniz ve yaptığınız işteki başarılarınız çok fazla kitleye ulaştırabilirsiniz.

Firmanız için E-Ticaret sitesi istiyorsanız Hazırlanacak sitenin hedef kitlenize yönelik olması önemlidir ve onları satın almaya yönlendirmeli,müsterilerinize gereken her bilgiyi net bir şekilde verebilmeli.Hedef kitlenizin tüm sorularına cevap veren ,satın alma işlemini pratik ve hızlı bir şekilde gerçekleştiren tasarım tercih edilmelidir.

E-ticaret site kullanım açısından deneyime sahip olmak bu işin üstesinden gelmenizi kolaylaştıracaktır. Bir web sitesine göre daha özenle ve hassas yürütülmelidir.Çünkü satış işlemlerinden sonraki zamanlarda bile süren bir ticari akış işlemidir.

bilgi@orduwebtasarim.net

Mail 7x24 Destek

0553 423 16 55

Whatsapp 7x24 Destek

0553 423 16 55

Hafta içi 09:00-18:00